Krystalové sady

Voda je základním stavebním prvkem lidského těla a tím pádem je zcela zřejmé, že voda, kterou pijeme nás chrání a ovládá zároveň. Její složení, vibrace, energie, to všechno formuje a každý den nenápadně ovlivňuje náš život, činnost našich orgánů a tkání a v neposlední řadě také naše psychické rozpoložení, myšlenky a pocity.

Pomocí vhodně zvolených minerálů si můžete doma jednoduše vyrobit účinný léčivý elixír k popíjení nebo omývání např. obličeje.

Stejně tak krystaly ovlivňují půdu či okolní prostředí v němž se pohybujeme. Některé krystalové sady jsou speciálně sestaveny primárně pro úpravu vody, jiné pak slouží k vytvoření optimálního prostředí ve Vašem domě, zahradě či místě pro odpočinek.

Krystaly určené pro aktivaci vody se vkládají přímo do nádoby s čistou pitnou vodou, kameny určené pro dům a zahradu se ukládají do základů domů či zeminy v blízkosti obydlí nebo přímo v zakopávají přímo v zahradě, pokud chcete „naprogramovat“ třeba jen krátkodobě prostor okolo Vás, umístěte je do míst ve Vaši bezprostřední blízkosti.


Zobrazuji všech 9 výsledků